Teslimat

Sitemizden verdiginiz çiçek siparidleri Osmaniye ve ilçeleri için geçerlidir.

Teslimat gün ve saatleri
Siparis teslimleri hafta içi ve Cumartesi günleri saat 9.00 ile 19.00 saatleri arasinda yapilmaktadir. 
Pazar günü için vereceginiz sipariilerinizi ise en az 1 gün öncesinden vermeniz gerekmektedir. 
Hafta içi ve Cumartesi günü saat 16:00’dan önce verdiginiz siparisler ayni gün içinde teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparisler bir sonraki güne kalabilir.

Nikah, dügün, açilis gibi etkinlikler için verilen ve belirli bir saatte alici adresinde bulunmasi istenen siparisler, teslim saatinden en az 1 gün önce verilmis olmalidir. 
Çiçek gönderiminin yogun oldugu, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde teslimat için saat garantisi verilmemektedir. Söz konusu günlerde, “ayni gün içinde teslimat” için yukarida belirtilen 16:00 saati, daha erken bir zamana alinabilir.
Vereceginiz bir siparisin hemen degil de daha sonraki bir tarihte ve saatte aliciya teslim edilmesini talep edebilirsiniz. 
Teslim gün ve saati ile ilgili tercihinizi siparis verme sirasinda verirsiniz. Siparis verme sirasinda, o an için geçerli en erken teslim gün ve saatini ekranda göreceksiniz.
Verdiginiz bir siparisin teslim saati ile ilgili bir sorun olusmasi durumunda size önceden telefon ile bilgi verilecektir.

Nakliye / Ulastirma ücreti
Yol ücreti siparis asamasinda ilçelere göre belirtildigi gibi alinmaktadir.

Çiçegin aliciya teslimi
Vereceginiz siparis öncelikle alicinin kendisine teslim edilir. Ancak alici adresinde bulunamazsa veya alicinin kendisine teslimat yapilamiyorsa; evlerde alicinin komsusuna; isyerlerinde ise is arkadaslarina, danismaya veya güvenlige teslim edilir. Bunun da mümkün olmamasi durumunda aliciya telefon ile ula??larak randevu alinir ve teslimat yapilir. 
Bazi hastanelerde, veya isyerlerinde, bina veya tesis yönetimin kurallari geregi bazi odalara veya katlara çiçek kabul edilmeyebilir. Bu durumda siparisiniz ilgili görevlilere teslim edilir.

Siparisin Içerigi
Bir siparis verdiginizde aliciya, siparis sorasinda resmini gördügünüz çiçek teslim edilir. Ancak mevsimsel nedenlerde resimde görülen çiçegin renk cins ve düzenleme açisindan tipatip aynisi saglanamayacak olursa, ayni kalitede ve degerde benzer bir ürün gönderilebilir.
Verdiginiz sipariste, resimde görülen çiçegin ve çok küçük farkliliklarda bir benzerinin teslim edilemeyecek olmasi durumunda, tamamen farkli bir baska ürün gönderilmez; size telefon ile ulasilarak bilgi verilir ve görüsünüz alinir. Deneyimli çiçek uzmanimizin size ayni tür kalite ve degerde önerecegi baska bir ürünü kabul etmeniz durumunda bu ürün teslim edilir veya isteginize göre siparis iptal edilir.

Garanti kosullari
Sitemizden siparisi verilen tüm çiçekler için tazelik ve kalite garanti edilmektedir.

Siparislerde degisiklik

Teslim tarihi degisiklikleri
Siparisin teslim saatinden 5 saat öncesine kadar teslim tarih ve saatini degistirebilirsiniz. Bunun için sizden ilave ücret talep edilmez. Teslim tarihi degisikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

Adres degisiklikleri
Siparisiniz (hazirlanmis olsa bile) henüz yola çikmamis ise adres degisikligi yapabilirsiniz. Adres degisiklikleri için sizden ilave ücret talep edilmez. Adres degisikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

 

SIPARISIN ?PTALI
Siparisinizi teslim saatinden 5 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartinizdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altinda ödeme yapmaniz gerekmez. Kredi kartinizdan tahsilat yapilmis ise, tahsil edilen miktarin tamami iade edilir. Siparis iptallerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.